вівторок, 25 березня 2014 р.

В приміщенні Турківської РР відбулась чергова робоча зустріч консультантів УФСІ з головами АпВ в рамках Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури

 В рамках робочої зустрічі було проведено засідання щодо створення районного об’єднаного тендерного комітету (ОТК) у складі 3-ох осіб та голову районного ОТК, який у подальшому ввійде у склад обласного ОТК з обраним серед них Головою.

До складу районного об’єднаного тендерного комітету ввійшли
• Голова АпВ МП 12-46-55-003 Гав’як Микола Ярославович,
• Голова АпВ МП 12-46-55-008 Когут Антоніна Іванівна,
• Голова АпВ МП 12-46-55-009 Гвоздінський Олександр Ярославович.

Головою районного об’єднаного тендерного комітету обрано Голову АпВ МП 12-46-55-003 Гав’яка Миколу Ярославовича.

Відповідно до умов угод, укладених українською та німецькою сторонами, УФСІ повинен забезпечити за результатами впровадження Проекту економію енергоресурсів від впровадження енергоефективних МП в обсязі не менше 15%.
Енергоаудит мікропроектів УФСІ має включати визначення показників базового рівня енергоспоживання до впровадження мікропроекту та визначення показників енергоспоживання після впровадження мікропроекту.
Методику енергоаудиту об’єктів соціальної сфери, які є предметом впровадження мікропроектів, надасть відібраний Аудитор. Зазначена методика буде враховувати вимоги KFW та УФСІ, які будуть визначені в технічному завданні на проведення енергоаудиту.

Також соціальний консультант УФСІ Костіна Н.Р. провела міні-тренінг для голів Агенцій із впровадження (АпВ) з питань проведення у своїх громадах постійного інформування громад щодо стану впровадження мікропроектів, які здійснюються за підтримки Уряду Німеччини через Німецький банк розвитку. У малих групах були пропрацьовано і створення інформаційних стендів, обговорювалось їх змістовне наповнення, формат, оформлення, доцільність місця розміщення, враховуючи найбільше скупчення людей. Зазначалось і використання різних культурно-просвітницьких заходів в громаді. Цікавими думками з цього приводу поділились Олександр Гвоздінський, Антоніна Когут, Микола Гав’як.

Відбулась і чергова поточна перевірка папок Апв (укомплектування всіма необхідними документами, відповідно до наданого Реєстру).

Немає коментарів:

Дописати коментар